ul. Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Pn – Pt: 7:00 – 19:00
So – Ni: nieczynne

Jesteś tutaj: Strona główna

O Medicus


MEDICUS
 jest podmiotem leczniczym, który działa na terenie Żywca od 1998 roku. W kolejnych latach działalności w miarę rozwoju bazy lokalowej, dodatkowego wyposażenia w sprzęt i aparaturę i pozyskania specjalistów rozszerzyliśmy zakres działalności zyskując uznanie pacjentów.

Atutem placówki jest skupienie dużej liczby specjalistów i zaplecza diagnostycznego w jednym miejscu, dzięki czemu jest wieloprofilowym ośrodkiem oferującym usługi medyczne, począwszy od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez poradnie specjalistyczne, poradnię medycyny pracy, stomatologię, pielęgniarską opiekę długoterminową, aż po ośrodek chirurgii laparoskopowej i klasycznej, rehabilitację, pracownię endoskopii, USG, RTG.

Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam zyskać renomę na rynku usług medycznych o czym najlepiej świadczy zwiększająca się z każdym rokiem liczba pacjentów.

Placówka świadczy nieodpłatne usługi w ramach posiadanych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Realizuje również świadczenia medyczne dla klientów wielu firm ubezpieczeniowych i abonamentowych.

Ponadto istnieje możliwość uzyskania odpłatnych porad i zabiegów w ramach istniejących poradni.

Przejdź do treści